‍#علی_محمد_آبادی اهل روستای محمدآباد پسکوه (قائن- خراسان) هستش و داره با بیماری #دوشن دست و پنجه نرم می کنه. این بیماری باعث می شه ماهیچه ها تحلیل برن و اگه خیلی پیشروی کنه باعث معلولیت و مشکلات تنفسی می شه.
.
#علی_محمد_آبادی یه #چاوشیستی عه و من شماره اش رو توی گوشیم سِیو کردم "#رفیق_روزهای_خوب" چون مثل تِرَکِ "#رفیق_روزهای_خوب" ِ محسن دوسِش دارم.
.
پریروز بهم زنگ زد و گفت حالم خوب نیست و می خوام کانال تلگرامم رو حذف کنم، گفتم اگه این کار رو بکنی محسن ناراحت می شه، گفت چرا؟! گفتم چون طرفدارشی و اگه این کار رو بکنی درست نیست. بعد دروغ گفتم و بهش گفتم اصلا به احتمال زیاد محسن بیاد ببینتت!
.
راضی شد که کانال تلگرامش‌ رو حذف نکنه، اما من موندم و دروغی که بهش گفته بودم! با خودم گفتم کاش #محسن_چاوشی بودم و می تونستم برم ببینمش تا این آرزویی که توی دلش گذاشتم برآورده بشه‌. اما خب من خودمم نیستم (!)، چه برسه به اینکه بخوام یکی دیگه باشم.
.
همین الان باهاش تلفنی صحبت کردم. بهش گفتم اگه محسن نیومد پیشت ناراحت نشی. گفت اما گفتی میاد! گفتم ببین علی جان! فکر می کنی چرا محسن کنسرت نمی زاره؟ گفت چرا؟ گفتم چون اگه کنسرت بزاره میفته توی دور کنسرت گذاشتن و از این شهر به اون شهر رفتن و از این کشور به اون کشور رفتن، و دیگه نمی تونه روی کارش تمرکز کنه. پس اگه راه بیفته همه بیمارهایی که طرفدارش هستن‌ رو ببینه هم نمی تونه روی کارش تمرکز کنه، چون دیگه وقت کافی واسه انجام دادن کارهاش نداره.
.
جایی می خوندم که 'دروغ مثل حلقه های یه زنجیر می مونه، اولی رو که می گی باید بعدی هاش رو هم بگی.' خدایا اگه توی زندگیم به کسی امید الکی دادم و یا کسی رو ناامید کردم من رو ببخش. اگه به خودم و دلم دروغ گفتم و حلقه به حلقه زنجیر دروغ گوییِ زندگیم رو بیشتر بافتم و توی این مسیر بیشتر تاختم من رو ببخش. خدایا واسه همه چی من رو ببخش، احساس گناه می کنم، نباید امید الکی بهش می دادم. یا #محسن_چاوشی رو بفرست بره به دیدنش، یا آرزویی که انداختم به دلش رو پاک کن، جورق که انگار نبوده اصلا.
.
مظاهر‌.نوشت ۱: به کسی امید الکی ندین
مظاهر.نوشت ۲: لینک کانال تلگرامی #علی_محمد_آبادی:
@Chavoshi_dl

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دلتنگ... خانه ادبیات نوجوان نرخ هفتگی میوه و تره بار برنامه ها و بازی های پولی مارکت های اندرویدی تایپ و طراحی اینترنتی نیسا مجله مد و فشن، سبک زندگي