فکر می کنم اگر پیش از مرگم کاری -کار مفیدی- برای من باقی مانده باشد، نوشتن همین گزارش است. در واقع از این نظر فکر می کنم مفید است چون برای آن ها که دوست دارند زندگی را کمی جدی بگیرند، خواندن این گزارش دست کم پنج عبرت بزرگ به همراه دارد. من به یقین درباره ی هیچ کدام از این عبرت ها حرفی نخواهم زد. چون هم حوصله اش را ندارم و هم توضیح اینجورچیزها مطلقا کار جذابی نیست. با این حال، این کار به نظر من کاملا اخلاقی است‌. منظورم نوشتن چیزهایی است که اسباب غیرت دیگران شود‌. این را هم خوب می دانم که اخلاق و عبرت سال ها است از مُد افتاده اند اما این موضوع ابدا اهمیتی ندارد چون به قول مراد سرمه، این روزها دنبال مُد افتادن هم از مُد افتاده است#مصطفی_مستور
پسری که بهمن ۸۶ از #دانشگاه_تهران در رشته ی فیزیک فارغ‌التحصیل شده ، راوی این #رمان عه. اون عاشق پرستو می شه و توی #کتاب با فصل های کوتاهی که داره، عشقش به پرستو و ترکش هایی که از جنگ توی زندگیش به جا مونده رو بیان می کنه. یه #کتاب با فصل‌بندی‌های کوتاه که مشابه زندگی همه ی ما آدم ها کوتاهه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جک پارکینگ - درب اتوماتیک | ایمن رهرو معجزه عشق... آموزش شرطبندی استراتژی و روشهای مناسب برای موفقیت در شرطبندی بررسی و معرفی سایت های شرطبندی حسینیه علی ابن موسی الرضا(ع) مشهدالکوبه دومینو طرح Michelle خنده بازار Stacy ضایعات آذران قارچ